(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Внутрішньовенні інфузії (крапельниці) в Тернополі

Крапельниця - це пристрій для краплинного вливання (інфузії) у вену різних розчинів (лікарських препаратів, крові і її компонентів, поживних речовин та інших рідин). Крапельниці дозволяють вводити великі обсяги розчинів в кров'яне русло.

 

Якщо пацієнтові призначають тривалий курс внутрішньовенних вливань, йому встановлюють катетер для крапельниці. Катетер розрахований на багаторазове використання. До нього підключають крапельницю, розчин через нього потрапляє в кровотік. Завдяки катетеру для кожного внутрішньовенного вливання не потрібно робити пункцію вени.

Сьогодні для внутрішньовенних крапельних вливань використовують одноразові стерильні крапельниці.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ СТАВЛЯТЬ КРАПЕЛЬНИЦЮ?

Часто потрапляючи в стаціонар, пацієнти цікавляться, чому не можна зробити звичайний укол, навіщо ставлять крапельницю. Крапельниця забезпечує повільне надходження необхідної лікарського препарату протягом тривалого часу. Завдяки цьому в крові людини необхідна активна речовина присутня досить довго, що дуже важливо при лікуванні інсультів, інфарктів, бронхіальної астми.

 

Судинні крапельниці дозволяють підтримувати потрібну концентрацію препарату в організмі пацієнта, щоб він ефективно працював і не викликав побічних ефектів.

Ліки, що вводяться за допомогою крапельниці, починають діяти швидше. Це дуже важливо, особливо при необхідності надати екстрену допомогу хворому.

 

Для насичення організму рідиною і ефективного очищення крапельниці ставлять при захворюваннях печінки, нирок, при отруєннях, для зниження інтоксикації, яка викликана інфекційними захворюваннями і т.п.

Крапельниця для профілактики призначається лікарем при хронічних захворюваннях для запобігання патологічних станів і розвитку ускладнень:

  • серцево-судинної системи;

  • хребта і суглобів;

  • печінки і нирок.

Вона допомагає відновлювати нормальне функціонування внутрішніх органів і систем; нормалізувати тиск, рівень гемоглобіну і холестерину в крові. Крапельниці з вітамінами надають загальнозміцнюючий ефект під час і після простудних захворювань.

ПОКАЗИ ДО КРАПЕЛЬНИЦЬ

Краплинні внутрішньовенні вливання використовують, щоб:

  • відновити обсяг крові пацієнта;

  • провести дезінтоксикацію організму;

  • нормалізувати обмінні процеси;

  • підтримувати життєдіяльність пацієнта.

За допомогою крапельниць також вводять лікарські препарати, які не можна вводити струминно, за допомогою внутрішньовенних ін'єкцій.

МЕХАНІЗМ ПОСТАНОВКИ КРАПЕЛЬНИЦІ

Внутрішньовенні інфузії проводять за суворим алгоритмом, щоб уникнути ускладнень. Їх можна проводити в медичній установі або на дому. Головне, щоб крапельницю ставив медпрацівник з відповідними навичками.

 

Спочатку проводиться дезінфекція рук персоналу, який проводитиме маніпуляцію, далі готується крапельниця, видаляється повітря із системи. Пацієнт лягає на кушетку у зручне положення, під лікоть йому кладуть подушечку або валик для максимального перерозгинання руки у ліктьовому згині, вище місця ін’єкції накладають джгут, далі дезінфікують місце ін’єкції та проводять венепункцію. Після цього вже можна проводити вливання рідини.

 

Поставити крапельницю в Тернополі можна в нашому медичному центрі "Оксфорд Медікал". Для цього залиште електронну заявку на нашому сайті або запишіться на прийом за контактними телефонами (068) 752 52 52 чи 90352) 52 52 52.

( Рейтинг: 3.10, голосів: 52 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом