(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лазерна епіляція Candela GentleLase Pro-U в Тернополі

Лазерна епіляція CandelaЕпіляція александритовим лазером Candela GentleLase Pro-U - процедура з видалення небажаного волосся на різних ділянках шкіри. За допомогою александритового лазера можна швидко і безболісно вирішити проблему естетичного вигляду шкіри всього за кілька сеансів. Даний вид епіляції не вимагає спеціальної підготовки і не має сезонних обмежень.

Процедура александритової лазерної епіляції підходить як жінкам, так і чоловікам, і дієва для всіх типів шкіри і волосся.

Механізм дії апарату Candela GentleLase Pro-U

Як працює лазер Candela GentleLase Pro-U:

 • апарат оснащений каменем александриту, який точно фокусує промінь лазера на оптимальній довжині світлової хвилі (755 нанометрів);

 • лазерний промінь здійснює прямий вплив на пігмент меланін, що знаходиться в кореневій цибулині і стовбурі волосини;

 • проникнувши у волосяний фолікул, лазер спалює його;

 • в результаті фолікули руйнуються і волосяні стрижні випадають

При цьому варто відзначити, що лазер не впливає на найближчі до органу тканини і впливає тільки не неглибокі шари шкіри що гарантує абсолютну безпеку. 


Конструкцією лазера Candela GentleLase Pro-U передбачено використання запатентованого пристрою динамічного охолодження DCD (Dynamic Cooling Device). Завдяки такій системі охолодження шкіри, процедура стає абсолютно комфортною, безболісною і не пошкоджує шкірний покрив.

Скільки потрібно сеансів епіляції Candela GentleLase Pro-U?

Впливу лазерного променя піддаються лише ті корені волосин, що є в активній фазі росту на той момент, коли проводиться процедура. У більшості людей цей показник дорівнює 15-20% від загального числа волосся. З цієї причини необхідно проводити повторну обробку шкіри з інтервалом приблизно в 4-6 тижнів. Це потрібно для того, щоб піддати лазерному впливу фолікули, які перебували в «сплячому» стані під час проведення першого сеансу. Всього лише кілька послідовних процедур допоможуть досягти радикального зниження числа зайвого волосся.

Курс лазерної епіляції на апараті CANDELA підбирається індивідуально, з урахуванням особливостей кожного пацієнта (від 5 процедур).

Переваги епіляції лазером Candela GentleLase Pro-U

 Перевагами епіляції на лазері Candela GentleLase Pro-U є:

 • абсолютна безпека;

 • більш широкий спектр передбачуваних зон обробки;

 • можливість урахування сезонних змін сонячної активності, яка впливає на шкіру пацієнта з різною інтенсивністю (так як курс лазерної епіляції розтягується на досить тривалий термін);

 • виключений ризик інфікування, що особливо важливо при видаленні волосся александритовим лазером в інтимних місцях;

 • не ушкоджує шкіру, дозволяє дбайливо проводити видалення в області бікіні, пахв;

 • навіть при застосуванні в лицевій зоні, немає відчуття дискомфорту;

 • процедура епіляції на александритовому лазері займає мінімальну кількість часу;

 • підходить більшій кількості фототипів шкіри.

Александритовий лазер Candela GentleLase Pro-U застосовується в кращих клініках світу вже багато років. Неодноразово проведені експертні дослідження доводили високу і довготривалу результативність лазерних процедур: зруйновані в процесі епіляції волосяні цибулини більше не відновлюються, і волосся не росте. Вже після проведення декількох процедур загальна кількість волосків на оброблюваних ділянках істотно скорочується. Поступово залишаються окремі волоски, вони стають більш тонкими, світлими і малопомітними.

Апарат Candela працює одномоментно з великими площами шкіри і дозволяє скоротити час процедури в 2-3 рази порівняно з іншими видами лазерів для епіляції! За час дії одного імпульсу обробляється ділянка шкіри діаметром до 18 мм. Це вигідно відрізняє даний метод від інших видів епіляції, де впливати необхідно на кожен волосок окремо.

Спробувати та закохатись в епіляцію Candela ви можете в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль». Попередній запис за номером (068) 752 52 52 та (0352) 52 52 52.


( Рейтинг: 5.00, голосів: 4 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКосметолог, трихолог: Пінчук Анна Федорівна
Пінчук Анна Федорівна Косметолог, трихолог

інформація про лікаря

2015 р. –  навчання з предмету медична косметологія.  Сучасні методи апаратної косметології. Догляд за тілом: антицелюлітні програми, загальний масаж. Базові техніки масажу обличчя та зони декольте. Основи естетичних послуг.

2014-2020 рр. – навчання у Тернопільському національному медичному університеті ім.. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Медицина»

2016 р.  – Майстер-клас із застосування косметичних засобів для особи (виробництво Ізраїлю, Франції, Швейцарії), м. Львів.

2016 р. – пройшла практичний курс по пілінгу обличчя  (поверхневий, серединний, глибокий), м. Івано-Франківськ.

2016 р.  – клінічний курс навчання роботи на лазерних апаратах фірм Syneron.

2017 р. – лікар-косметолог у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль».

2017 р. – курс по програмі «Естетична реставрація нижньої частини  лиця і преоральної області. Корекція форми губ з врахуванням пропорцій обличчя» .

2017 р. -  конференція з міжнародною участю Академії естетичної медицини Аллерган: "Новий погляд на комплексну естетичну корекцію обличчя і індивідуальний підхід до боротьби з проявами вікових змін".

2017 р. – курс навчання на професійній косметиці «доктор Юдина».

2017 р. – навчальний курс по продукції Dr. Spiller.

2017 р.  – курси по темі «Ін'єкційна контурна пластика».

2017 р.  –  Allergan. Facial Aestetics and Techniques. (пройшла навчальний курс із застосування препарату для ін’єкцій краси. Участь в Міжнародній конференції з актуальних питань естетичної медицини).

2017 р. – навчальний курс по контурній пластиці, м. Івано-Франківськ.

2017 р.  – навчальна програма по косметиці «PBSerum», м. Львів.

2017 р. – навчальна програма по косметології та трихології, м. Львів.

2017 р. - семінар з лікування акне і пігментації, попередження старіння, м. Івано-Франківськ.

2017 р. – практичний сeмінар від TOSCANI, REVITACARE. Мeзопротоколи процeдур пeптидної терапії.

2017 р. – EMET.MEDYTOX. Топографічна анатомія обличчя з урахуванням віку і морфо типу старіння. Керування формами та об’ємом.

2017 р. –  навчальний семінар по методикам ENERPEEL «Хімічні пілінги».

2021 р. – учасник онлайн навчання «Акне і постакне. Жирна шкіра: від причин до правильного догляду»

2021 р. – учасник «1st congress of Eastern Europe and Asia Hair Research Society2

2021 р. – учасник комплексного навчання від Попової Ірини «Клінічна трихологія»

2021 р. – учасник літнього Симпозіуму «Академія трихології»

2021 р. – учасник навчання «Хронічна мігрень і ін’єкційна терапія»

показати повний текст
Косметолог: Свистак Ірина Михайлівна

інформація про лікаря

2010р. - м. Тернопіль. Навчання з лікувально-оздоровчого масажу. 

2018р. - м. Київ. Косметологія обличчя. Інтенсивний курс навчання. Масажі, косметологічні чистки, пілінги, доглядові процедури, апаратна косметологія, епіляції, омолоджуючі программи, Anti-age терапія із застосуванням мезороллера, кріотерапії, кріомасажу.

2018р. - м. Київ. Косметологія тіла. Інтенсивний курс навчання. SPA-процедури, парафінотерапія, програми по корекції фігури, антицелюлітні программи, апаратна косметологія по тілу. Шугаринг. Медовий антицелюлітний масаж.

2018р. - м. Київ. Мезотерапія. Інтенсивний курс навчання. Патогенез естетичних проблем шкіри, мезотерапевтичні процедури для їх вирішення, класифікація препаратів, принципи формування коктейлів, техніки введення препаратів, інфільтрація. 

2018р. - м. Київ. Біоревіталізація, біорепарація, біоармування: можливості методик. Протоколи процедур.

2018р. - м. Київ. Масаж обличчя ГуаШа.

2018р. - м. Київ. Міостимулюючий масаж Джим.

2018р. - м. Київ. Тренінговий семінар по професійній ізраїльській косметиці.

2018р. - м. Львів. Теоретичний та практичний курс навчання по інноваційній технології безін’єкційного ремоделювання дерми.

2018р. - м.Івано-Франківськ. Семінар по бренду «PB Serum», ферментотерапія в практиці. Методики та особливості роботи з ферментами: коллагеназа, ліпаза.

2018р. - м.Івано-Франківськ. Теоретичний та практичний курс по поєднанні контурної пластики та ін’єкцій краси. 

2018р. - м.Івано-Франківськ. Тредліфтинг. Базове навчання. Постановка руки. Навчання-практикум від компанії «KARCE».

2018р. - м.Івано-Франківськ. Теоретичний та практичний курс на тему «Ін’єкції краси від А до Я».

показати повний текст

відгуки
Оля 18-08-2021 Дуже хороший косметолог, ходжу тільки до Ірини Михайлівни і дуже задоволена результатом. Робить свою роботу якісно і старанно, добре що в нашому місті є такі фахівці.
Люда Вега 23-12-2020 Попала сюди минолого року чисто по акції на лазерну епіляцію(бомба) ніякого болю і неприємних відчуттів, я була в шоці. З тих пір побувала в цьому медцентрі напевно в 5-ти різних спеціалістів точно. На моє здивування, мені завжди попадались приємні і чуйні лікарі. Про косметологію окремо: без косметолога Пінчук Анни Федорівни взагалі жити не можу, хочу попробувати ще нову процедуру вогонь і лід)))
Olesia Ilevich 09-12-2020 вже півроку відвідую косметолога, лікую шкіру лазером і одночасно прохожу курс лазерної епіляції. ефект-вау:шкіра лиця стала чистішою, шрамів від акне майже не видно.а лазерна епіляція ніг, підпашок і бікіні забирає рівно годину часу, на мою думку це супершвидко, при цьому процедура кожного разу проводиться все рідше, лишилось пару сеансів. я дуже щаслива.ніякого волосся немає
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про косметолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про лазерну епіляцію

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про відділення косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про відділення косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про лазерну епіляцію Candela

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про косметолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про лазерну епіляцію

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про відділення косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про відділення косметології

  відділення: Естетична медицина

 • Відгук про лазерну епіляцію Candela

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом