записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
 

 

Дарсонвалізація

Метод електротерапії, заснований на імпульсах зміни струму високої напруги та стрімкої частоти, називається дарсонвалізація. Такий метод використання в лікувальній практиці знайшов французький фізіолог – Жак Арсеній ДАрсонваль.

Область застосування дарсонвалізації

ДарсонвалізаціяАпарат , що використовують з метою дарсонвалізації, також має назву дарсонваль. На даний час існує велика кількість лікувальних методик дарсонвалізації. Усі вони певним чином пройшли діагностику часом та удосконалились. Всі ці процедури використовують у різних сферах, як в медицині, так і в фізіотерапії. Спектр використання дарсонваля надзвичайно широкий: гінекологія, дерматологія, естетична медицина, неврологія, хірургія та урологія.

У естетичній медицині дарсонвалізація застосовується при проблемах зі шкірним покривом та волосяними фолікулами. Активно таку методику практикують при проявах облисіння, отримуючи позитивний результат. Прилад дозволяє попіклуватись за проблемною шкірою, адже дарсонваль може очистити обличчя від прищів, набряків, вугрової висипки.  Лікарі – косметологи визначають ряд показань для використання дарсонвалізації:

  • при випадінні волосся;
  • акне;
  • низький тонус шкіри;
  • знижений тургор поверхневого шару епідермісу;
  • порушення обміну речовин;
  • очевидні набряки;
  • вугрі.

Дарсонвалізація стимулює кровообіг судин шкіри. На місцевому рівні, за допомогою апарата та струму виводить підшкірні речовини та шлаки, знімає набряклість та запальні процеси. Неабияким позитивом впливає на волосяні цибулини та сальні залози, підвищуючи їх клітинний метаболізм.

Методика проведення дарсонвалізації в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Процедура за допомогою апарату дарсонваль в медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводиться певними етапами. Спершу на прийомі лікаря – косметолога проводиться консультація з пацієнтом під час якої:

  • збирається анамнез захворювання;
  • проводиться огляд;
  • призначається план лікування.

Під час збору анамнезу захворювання, головне визначити причину, адже запорукою ефективного лікування  - є точно встановлений діагноз. Після призначення лікування, фахівець косметолог очищає шкірні покриви від залишків косметичних засобів, спеціальними професійними препаратами.

Сам процес дарсонвалізації на обличчі, починається з нанесення лікувальної бовтанки. По ній проводиться сама процедура. Вона являється абсолютно безболісною і не завдає ніякого дискомфорту. Після процедури, пацієнт може з легкістю повернутися до звичного способу життя, адже на шкірі відсутні будь які подразнення.  Лікарі – косметологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» рекомендують пройти повний курс лікування, в залежності від проблеми близько 8-10 процедур.

Процес дарсонвалізації волосистої частини голови розпочинається з спеціальних рухів гребінця, по масажних лініях. Для такої процедури не використовують ніяких допоміжних засобів. Рекомендований курс лікування приблизно 10 – 15 процедур. При дотриманні усіх настанов лікаря – косметолога, досягається позитивний результат за 3 – 4 тижні.

Для запису на прийом телефонуйте (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки