записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
 

 

Біоревіталізація

Старіння шкіри є однією з основних естетичних проблем, що турбують представниць прекрасної статі. Воно супроводжується активним проявом зморшок, обезводненням та глибокою пігментацією шкіри.

Коли потрібна біоревіталізація

Біоревіталізація являється основним методом профілактики та корекції косметичних недоліків шкіри. Вона проводиться шляхом насичення клітин шкірного покриву спеціальними речовинами. Такі препарати прекрасно беруть участь в процесах поділу та насичення клітин, синтезі колагену та еластину, при цьому забезпечує зволоження шкіри.

Фахівці естетичного відділення рекомендують проводити біоревіталізацію з такими показами:

 • зниження еластичності шкіри;
 • надмірна сухість шкіри;
 • поява дрібних зморшок;;
 • травматичні ушкодження шкіри;
 • розширені пори;
 • підвищена жирність;
 • нездоровий колір обличчя.

Біоревіталізація Оксфорд МедікалЗниження еластичності шкіри та надмірна її сухість виникає через вікові зміни. При появі дрібних зморшок та погіршення стану шкіри, біоревіталізація рекомендується як профілактика, так і дієвий спосіб боротьби з процесами старіння.

Спеціальні засоби, що використовуються під час цієї процедури являються необхідними для повноцінного поділу клітин обличчя. При травматичних ушкодженнях, що завдані пластичними операціями, середніми хімічними пілінгами та шліфуванням, необхідно швидке відновлення шкірного покриву, саме біоревіталізація є кращим засобом.

Така процедура також застосовується для підготовки шкіри до ультрафіолетового опромінення. Активно використовують біоревіталізацію при боротьбі з її наслідками. Спеціальні засоби забезпечують захист клітин від вільних радикалів, що утворюється під впливом сонячного проміння.

Переваги застосування процедури біоревіталізації

Лікарі – косметологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» при використанні біоревіталізації відзначають такі переваги:

 • швидкість отримання результату;
 • тривалий ефект;
 • глибинна дія.

Проведення біоревіталізації насичує глибокі шари епідермісу та дерми, що забезпечує позитивний результат. Після одного – двох сеансів такої процедури, помітна її ефективність.

Варто зауважити, що курс біоревіталізації зберігає свій результат протягом шести місяців, а в деяких випадках близько року. Покращується еластичність шкіри, її зволоження і колір. Помітні дрібні зморшки, розгладжуються  повністю, створюються ліфтинговий ефект. Результативність та тривалість отриманого ефекту напряму залежить від віку людини, її звичок та загальних захворювань.

Біоревіталізація в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Лікарі – косметологи «Оксфорд Медікал» проводять процедуру практично на будь якій ділянці тіла. Найчастіше процедура використовується:

 • на шкірі обличчя;
 • ділянці рук;
 • шиї та декольте.

Біоревіталізація може проводитись навіть на делікатних частинах, таких як повіки. Не рідко жінки, які дуже доглядають за своєю зовнішністю проводять процедури гіалуроновою кислотою біля мочки вуха, або околовушної ділянки.

Щоб записатись на безкоштовну консультацію, звертайтесь по телефону (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки