записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
 

 

Кріомасаж обличчя

Кріомасаж обличчя Оксфорд МедікалВсім давно відомо про користь холоду для нашої шкіри. Ще в минулому столітті, жінками активно використовувались кубики льоду для протирання обличчя. Такі процедури дозволяли продовжити молодість шкіри.

Особливості проведення кріомасажу

Кріомасаж є одним з різновидів апаратних процедур, під час якого відбувається вплив рідким азотом на шкіру обличчя та ділянок тіла. Проведення такого кріомасажу несе лікувальний та водночас косметичний ефект. Спеціалісти косметологи надають цю послугу на без контактовому рівні, тому вона являється абсолютно безболісною та максимально безпечною.

Виділяють ряд основних показань, що сприяють проведенню такого кріомасажу для представниць прекрасної статі. Серед них такі:

 • виразні та глибокі зморшки;
 • низька еластичність шкіри;
 • знижена пружність верхнього епітелію;
 • наявність комедонів (чорних цяток);
 • надмірно розширені пори.

Рекомендується використовувати послугу кріомасажу тим у кого проблемна шкіра. Така процедура допомагає усунути косметичні недоліки та уникнути початкових мімічних зморшок.

Для апаратного кріомасажу використовують рідкий азот. Температура його складає приблизно – 196 градусів по Цельсію. Процедура надає лікувальну, протизапальну та обезболюючу дію. Під час кріомасажу відбувається короткочасне впливання на шкіру обличчя, що миттєво звужує та розширює кровоносні судини.

Після такої процедури, до шкіри обличчя повертається тепло, незвичними напливами, змушуючи шкіру дихати. У більшості випадках кріомасаж сприяє відлущенню верхнього шару епідермісу обличчя, але при використанні такої процедури оновлення відбувається набагато стрімкіше та щадніше.

Проведення процедури кріомасажу в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Рідкий азот має властивість розсіюватись як дим, тому він має зберігатись в спеціальних ємностях. В медичному центрі перед початком необхідної процедури, лікар – косметолог переливає рідкий азот у спеціальну ємність. Вона називається кріорозпилювачем CryoPro. Це один з найзручніших апаратів, що використовуються  для проведення кріотерапевтичних процедур, за допомогою азоту.

Більшість косметичних закладів, що пропонують послугу кріомасажу, використовують в роботі звичайні ватні аплікатори, що при не правильному використанні, може завдати людині значних опіків, та привести до утворення міхурів.

При використанні кріорозпилювача CryoPro, масажна процедура рідким азотом проводиться надзвичайно легко. Розпилювач дозволяє під тиском направляти струю азоту по масажних лініях обличчя. Тривалість такої послуги триває понад десять хвилин, але її результативності не має рівних. Для максимального ефекту, такий кріомасаж варто проводити курсом. Лікарі – косметологи медичного центру «Оксфорд Медікал» рекомендують неменше п’яти сеансів з проміжками 4 – 5 днів. Основним завданням кріомасажу є:

 • підвищити еластичність та пружність шкіри обличчя;
 • зменшити виразність зморшок;
 • усунути зі шкіри камедони (чорні цятки)
 • омолодити та підтягнути шкіру;
 • зменшити розвиток вугрового висипу;
 • знизити видимість розширених пор.

Консультація лікаря – косметолога є безкоштовною, записуйтесь на прийом (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки