(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лікування випадіння волосся в Тернополі

Лікування випадіння волоссяУ людей волосся в тій чи іншій кількості випадає протягом усього життя, адже цей процес починається ще від самого народження. Кожного дня людина втрачає біля 100 волосин - це рахується нормою. Фізіологічне оновлення волосяного покриву – це коли на місці волосся, яке випало, з'являється нове. Даний природний процес завдяки цьому має практично непомітний перебіг. У випадках, коли волосся більше випадає, аніж виростає, говорять про облисіння.

ПРИЧИНИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Волосся випадає з різних причин. Деколи буває доволі складно визначити справжню проблему, яка призвела до подібного стану. Не виключають й ситуації, коли людський організм піддається впливу одразу кількох шкідливих факторів, що, в свою чергу, ведуть до масивного випадання волосся. Найпоширенішими з них вважають наступні:

  • зниження імунітету;

  • залізодефіцитна анемія;

  • стан постійного стресу;

  • розлади роботи нервової системи;

  • прийом окремих лікарських препаратів

  • постійний контакт з певними хімікатами та отрутами (хімічна завивка, фарбування волосся, використання лаків, мусів та інших засобів для фіксування волосся);

  • термічний ефект: миття голови надто гарячою водою,використання приладів для створення зачіски;

  • захворювання ендокринної системи;

  • грибкові та бактеріальні захворювання шкіри голови;

  • вживання напоїв, що містять кофеїн, у надмірній кількості.

Випадання волосся може бути різної локалізації та інтенсивності.

ДІАГНОСТИКА ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Початок процесу масивного випадання волосся помітити легко. Якщо алопеція характеризується явним облисінням , то просте випадання волосся характеризується порідінням волосяного покриву. Основною відмінністю звичайного випадіння волосся від алопеції є відсутність ушкодження структур волосяних фолікулів.

Досить часто алопеція характеризується утворенням рубцевої тканини або інших уражень фолікулів, при яких після випадіння волосся на його місці нове не виростає. Просте випадіння волосся навпаки є оборотнім процесом. Правильне лікування, адекватний догляд та усунення основної причини ведуть до повного відновлення волосся.

КОРЕКЦІЯ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Період корекції випадіння волосся вимагає виключення будь-якого шкідливого впливу на нього та шкіру голови. Варто забути про фарбування волосся, хімічну завивку, ламінування волосся та інші процедури. Також не рекомендується використовувати засоби для укладання волосся: гелі, пінки, муси, лаки тощо. Про користування шампунями та масками, які мають кремову текстуру, варто теж забути,  а натомість використовувати спеціальні засоби для догляду за волоссям в основі яких - відвари лікарських трав, які стимулюють ріст волосся. Допомогти вибрати їх допомогти може лікар.

 

У трихології також ефективним є масаж шкіри голови. Така процедура допоможе покращити місцевий кровообіг та посилити постачання до волосяних фолікулів усіх необхідних речовин.

 

Випадання волосся деколи потребує прийому лікарських засобів. Якщо у пацієнта є ряд супутніх захворювань, то самостійно позбутися від проблеми неможливо. Займатися самолікуванням не потрібно, тому що результат може привести до негативних наслідків. Наразі наука не заперечує використання нетрадиційної або народної медицини, але перед їх застосуванням обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем.

 

Якщо виконувати всі рекомендації лікаря, то прогноз захворювання буде сприятливим.

Записатись на консультацію до лікаря-трихолога медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» можна за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.83, голосів: 41 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом