(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лікування посіченого волосся в Тернополі

Посічене волосся - нездоровий стан волосся, який проявляється розшаруванням на кілька частин кінчика або всієї довжини стержня. Найчастіше є причиною якогось внутрішнього захворювання. Свідченням цього стану буде сухість, ламкість, тьмяність, сплутаність. Це неприємний косметичний дефект, який вирішується за допомогою певних медичних методик, лікувальних програм, що як правило застосовуються в комплексі.

ПРИЧИНИ ПОСІЧЕНОГО ВОЛОССЯ

Лікування посіченого волоссяТрихологи визначають ряд основних моментів, які призводять до травмування волосся:

  • хімічна обробка волосся - фарбування або завивка є найбільш руйнівним чинником;

  • щоденна гаряча укладка феном, використання плойок, папільйоток негативно впливають на здорове волосся;

  • вплив сонця, хлорованої води, металевих аксесуарів, неякісних косметичних засобів;

  • себорея, іхтіоз, нейродерміт та інші дерматологічні захворювання;

  • анемія;

  • неправильно складений раціон;

  • спадковість.

Звичайно ж, нескінченні експерименти, недотримання елементарних правил по догляду за волоссям приводять до безлічі проблем, позбутися яких не так просто, як здається.

 

Посічене волосся має яскраво виражені зовнішні ознаки. При цьому захворюванні знижується функція сальних залоз, волосся стає сухим, ламким і тьмяним. Як правило, уражаються не всі волосини, а лише деяка частина. Якщо волосся січеться тільки на кінцях, то кінчики розщеплюються на дві і більше частин, утворюючи «пензлик». Іноді розшарування відбувається по всій довжині, і з такою формою посіченого волосся впоратися значно важче.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПОСІЧЕНОГО ВОЛОССЯ

Для точної діагностики фахівець-трихолог, з метою виявлення дійсних причин патології, призначає додаткове обстеження. Справа в тому, що стрижка і косметичні процедури для волосся, що січеться, приносять тимчасовий ефект і не здатні нівелювати основне джерело хвороби. Як правило, після проходження обстеження, у пацієнта виявляються хронічні захворювання.

Після всебічної діагностики пацієнтам призначається комплексна терапія.

 

Лікування посіченого волосся направлене на усунення основної причини і на корекцію зовнішніх дефектів. На першому етапі зістригають пошкоджене волосся. При цьому використовуються різні методики, що дозволяють запаяти кінчики волосся, купуючи тим самим подальше їх розшарування. Однак це не вирішує проблеми повністю. Необхідно усунути всі провокуючі фактори і провести терапію хронічних захворювань, нормалізувати харчування, ввести в раціон вітамінний комплекс, провести ряд медикаментозних і косметичних заходів, спрямованих на відновлення і структури волосся.

 

Якщо волосся січеться сильно, може знадобитися комплексне лікування, в яке будуть входити препарати для внутрішнього і зовнішнього застосування.

МЕТОДИКИ ПОЛІПШЕННЯ СТРУКТУРИ ВОЛОССЯ

Поліпшити структуру волосся дозволяє мезотерапія, плазмоліфтинг та кріомасаж. Ці процедури відновлюють роботу волосяних фолікулів і сальних залоз.

Слід враховувати, що для досягнення стійкого результату і усунення рецидиву необхідно регулярно проходити курс лікування, відмовитися від травмуючих процедур і не забувати про профілактичні заходи.

 

Для попередження проблеми посіченого волосся дуже важливо налагодити повноцінне харчування, що включає кальцій і рослинні масла. У раціон обов'язково повинні входити м'ясо, морепродукти, риба, різноманітні молочні продукція.

Уникайте впливу на волосся і шкіру голови несприятливих зовнішніх факторів. Відмовтеся від металевих аксесуарів для зачісок, користуйтеся тільки дерев'яним гребінцем, стрижіть кінчики волосся як мінімум один раз в 6-7 тижнів.

А ще записуйтесь на консультацію до лікаря-трихолога за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.88, голосів: 24 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом