(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Увага! Лікар знає краще за інтернет! Онлайн-консультації спеціалістів - чудова альтернатива в період карантину!

Лікування мікроспорії в Тернополі

Лікування мікроспорії ТернопільМікроспорія – це захворювання шкіри людини, що спровоковане грибком. Хвороба уражає волосяні покриви та ділянки навколо них. Також ця недуга знайома як «стригучий лишай».

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС ЗАХВОРЮВАННЯ

При потраплянні на шкіру людини, грибок роду мікроспорум починає швидко розвиватися. Якщо грибок вражає ділянку де знаходяться волосяні цибулини, його спори вражають фолікули та страждає і саме волосся.

На сьогоднішній день мікроспорія є дуже поширеною хворобою. Вона вирізняється особливою інтенсивністю зараження. Маленькі діти, що мають слабку імунну систему є першими в області ризику. Серед дорослих мікроспорія фіксується переважно у представниць прекрасної статті. Головним джерелом зараження цим захворюванням є кішки, значно рідше збудника переносять собаки.

СИМПТОМИ МІКРОСПОРІЇ

У тварини, що переносить мікроспорію є певні характерні ознаки захворювання. Переважно це місця облисіння на морді, вушних раковинах та лапах. Однак носіями можуть бути і тварини, що мають нормальний зовнішній вигляд.

Цій хворобі характерна певна літня сезонність. Це зв’язано з частими контактами дітей та дорослих з тваринами. Пік хвороби становить перші місяці осені, так як грибкова інфекція має певний інкубаційний період. Прийнято виділяти два види мікроспорії:

  • гладкої шкіри;
  • волосяної частини голови.

При мікроспорії гладкої шкіри на місці ураження виникає невелика пляма червоного кольору. Контури ураження досить чіткі та з часом можуть збільшуватись у розмірі. Край плями складає валик, що виступає над шкірою. Він складається з дрібненьких вузликів та пухирців.

Мікроспорія волосистої частини голови поділяється на поверхневу та глибоку. Поверхнева мікроспорія проявляється рожевими плямами з яскраво червоним відтінком. Ураження мають чіткі краї та складають округлу форму. При цьому волосся рівномірно ламається на висоті від п’яти до восьми міліметрів. Локалізація поверхневої мікроспорії зазвичай є дуже об’ємною, по розмірах може досягати до десяти сантиметрів вражаючи лише ділянки тіла з волосяними фолікулами.

Глибока мікроспорія  характеризується запаленням гнійного характеру, що вражають волосяні фолікули. Часто глибока мікроспорія супроводжується утворенням глибоких ран, що нагадують новоутворення. При надавлюванні на них виділяється гній. Волосся на цих місцях з легкістю випадає при натягненні.

ЛІКУВАННЯ МІКРОСПОРІЇ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

Діагностика та лікування мікроспорії в медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводить лікар дерматологічного відділення. Людині, що хворіє на мікроспорію проводять ретельне обстеження шкірних та волосяних покривів, після чого встановлюється діагноз. Після визначення причин захворювання, спеціалістом призначається медикаментозне лікування. Усі препарати підбираються індивідуально в залежності від стану пацієнта.

Мікроспорія є надзвичайно заразним захворювання і може передаватись при мінімальному контакті. З профілактичною ціллю в приміщенні, де перебуває хвора людина проводиться ретельна дезінфекція.

Записуйтесь до лікаря – дерматолога по телефону: (068) 752 52 52

відгуки




Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом