записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування мікроспорії

Лікування мікроспоріїМікроспорія – це захворювання шкіри людини, що спровоковане грибком. Хвороба уражає волосяні покриви та ділянки навколо них. Також ця недуга знайома як «стригучий лишай».

Загальний опис захворювання

При потраплянні на шкіру людини, грибок роду мікроспорум починає швидко розвиватися. Якщо грибок вражає ділянку де знаходяться волосяні цибулини, його спори вражають фолікули та страждає і саме волосся.

На сьогоднішній день мікроспорія є дуже поширеною хворобою. Вона вирізняється особливою інтенсивністю зараження. Маленькі діти, що мають слабку імунну систему є першими в області ризику. Серед дорослих мікроспорія фіксується переважно у представниць прекрасної статті. Головним джерелом зараження цим захворюванням є кішки, значно рідше збудника переносять собаки.

Симптоми мікроспорії

У тварини, що переносить мікроспорію є певні характерні ознаки захворювання. Переважно це місця облисіння на морді, вушних раковинах та лапах. Однак носіями можуть бути і тварини, що мають нормальний зовнішній вигляд.

Цій хворобі характерна певна літня сезонність. Це зв’язано з частими контактами дітей та дорослих з тваринами. Пік хвороби становить перші місяці осені, так як грибкова інфекція має певний інкубаційний період. Прийнято виділяти два види мікроспорії:

  • гладкої шкіри;
  • волосяної частини голови.

При мікроспорії гладкої шкіри на місці ураження виникає невелика пляма червоного кольору. Контури ураження досить чіткі та з часом можуть збільшуватись у розмірі. Край плями складає валик, що виступає над шкірою. Він складається з дрібненьких вузликів та пухирців.

Мікроспорія волосистої частини голови поділяється на поверхневу та глибоку. Поверхнева мікроспорія проявляється рожевими плямами з яскраво червоним відтінком. Ураження мають чіткі краї та складають округлу форму. При цьому волосся рівномірно ламається на висоті від п’яти до восьми міліметрів. Локалізація поверхневої мікроспорії зазвичай є дуже об’ємною, по розмірах може досягати до десяти сантиметрів вражаючи лише ділянки тіла з волосяними фолікулами.

Глибока мікроспорія  характеризується запаленням гнійного характеру, що вражають волосяні фолікули. Часто глибока мікроспорія супроводжується утворенням глибоких ран, що нагадують новоутворення. При надавлюванні на них виділяється гній. Волосся на цих місцях з легкістю випадає при натягненні.

Лікування мікроспорії в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Діагностика та лікування мікроспорії в медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводить лікар дерматологічного відділення. Людині, що хворіє на мікроспорію проводять ретельне обстеження шкірних та волосяних покривів, після чого встановлюється діагноз. Після визначення причин захворювання, спеціалістом призначається медикаментозне лікування. Усі препарати підбираються індивідуально в залежності від стану пацієнта.

Мікроспорія є надзвичайно заразним захворювання і може передаватись при мінімальному контакті. З профілактичною ціллю в приміщенні, де перебуває хвора людина проводиться ретельна дезінфекція.

Записуйтесь до лікаря – дерматолога по телефону: (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки