Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Оформлення лікарняних листків непрацездатності в Тернополі

Оформлення лікарняних листків ТернопільВи захворіли та не маєте змоги вийти на роботу? А, можливо, причиною є необхідний догляд за хворою дитиною? Тепер не потрібно стояти у велетенських чергах під поліклінічними кабінетами. Медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» веде видачу листків непрацездатності швидко та не витрачаючи час, який необхідно присвятити лікувальним процедурам. 

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ЛІКАРНЯНИЙ?

Для початку необхідно записатись на консультацію до лікаря. Він огляне вас, вислухає скарги, а також збере необхідні дані про вашу хворобу, а також анамнез життя. Після постановки діагнозу та призначення лікування починається оформлення лікарняного листка. Іноді, при відсутності певних медичних показів та основ для постановки діагнозу, лікар може відмовити вам у цій процедурі.

 

 

Листки непрацездатності, які видаються нашим медичним центром, мають юридичне підґрунтя та можуть надаватись за місцем навчання та роботи. Відкриття та закриття їх є абсолютно безкоштовною процедурою. Вам лише необхідно мати при собі паспорт, що підтвердить вашу особу. Також не забудьте уточнити правильну назву місця, у яке потім необхідно буде віднести документ.

ХТО МОЖЕ ОФОРМИТИ ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ?

Лист непрацездатності найчастіше оформляє сімейний лікар та, якщо це необхідно, зробити це можуть й інші спеціалісти ( хірург, гастроентеролог, дерматовенеролог, невропатолог, флеболог). Основним підґрунтям для цього має бути наявність хвороби та відповідних симптомів.  У подальшому хворому надають рекомендації щодо лікування та профілактичних заходів. Якщо необхідно, вас можуть скерувати на певні фізіотерапевтичні процедури або ж у денний стаціонар. Варто зазначити, що у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» також є можливість надання медичних послуг на дому. Це стосується усіх видів ін’єкційних процедур.

 

Видається листок непрацездатності, відповідно до законодавства України, на 5 календарних днів. Але є можливість подовжити цей термін до десяти днів.

ОФОРМЛЕННЯ ЛИСТА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» ви маєте змогу отримати консультацію лікаря терапевта або ж спеціаліста іншої спеціальності разом з оформленням лікарняного листка непрацездатності. Робиться це за попереднім записом.

 

 

Під час консультативного прийому ви можете отримати наступне:

  • точна і якісна діагностика захворювання у швидкі терміни;

  • проведення необхідних обстежень по типу УЗД, кардіограми, дерматоскопії;

  • забір та здача лабораторних аналізів із отриманням результатів у найкоротший час;

  • отримання необхідного комплексу лікувальних процедур;

  • видача лікарняного листка непрацездатності абсолютно безкоштовно;

  • фізіотерапевтичні та ін’єкційні процедури у нашому денному стаціонарі або з можливістю отримання цих послуг на дому;

  • кваліфікований прийом без черг та з мінімальною затратою вашого часу.

А також у нас діють постійні акції та пропозиції. За цим та безліччю інших послуг ви можете слідкувати на нашому офіційному сайті «Оксфорд Медікал Тернопіль». Ми працюємо для вас.

Для того, щоб записатись на консультацію до лікаря-терапевта або ж до фахівця іншої спеціальності, звертайтесь за номером телефону (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52. Також ви можете знайти нас за адресою м. Тернопіль, вул. Качали, 5.

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

02-12-2018 ще раз Вам моя нйщиріша подяка!!! Я в захваті! оперативно, якісно і привітно) Завдяки таким працівникам, я не втрачаю віри , що в нас і в ас все буде гаразд! ))) Даруйте за каламбур)

відділення: Сімейний лікар

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом