(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Сімейний лікар - відгуки
Залишити відгук
Олександра 27-01-2021 Доброго дня! Хочеться поділитись своїми враженнями. Нещодавно я проходила обстеження в клініці " Оксфорд Медікал". Дуже вражена чуйним відношенням персоналу та їхнім професіоналізмом. Рівень обслуговування сильно відрізняється від звичайних лікарень та деяких часних клінік. Вдячна всім за підтримку. Особливу подяку хочу висловити Лікарю ( з великої літери), яка багато років тому перша зустріла мене у цьому світі. Ірино Несторівна- вже майже 30 років ви піклуєтесь про моє здоров'я і завжди допомагаєте. А послуги он-лайн консультації клініки, допомагають мені (адже я проживаю в Києві і не завжди можу бути присутньою). Ви надзвичайно талановитий лікар, прекрасний спеціаліст та чудова і чуйна людина.Низький Вам уклін!!!

відділення: Сімейний лікар

Анна 14-12-2020 Ми щиро вдячні всьому колективу клініки Оксфорд Медікал в Тернополі за якісний супровід нашої вагітності. Особлива подяка Букшованій Людмилі Іванівні за дотошний та чуйний підхід, за врахування всіх наших побажань та компетентне лікування. Також дякуємо Руснак Галині за висококваліфіковані узд нашої дитинки. Весь колектив робив максимум для нас всі 9 місяців і тепер у нас прекрасна здорова донечка. Дякуємо за вашу роботу ❤

відділення: Сімейний лікар

Виктория 14-12-2020 Не вперше звертаюсь у клініку, консультувалась за різними спрямуванням, в обох випадках швидко і ефективно визначили план лікування. Приємний персонал та лікарі. Подяка лікарю Вівчар В.П. уважний лікар, хороший спеціаліст.

відділення: Сімейний лікар

Марія 14-12-2020 Щиро вдячна лікареві Олександру Богдановичу. Дуже чітко і швидко робить свою роботу. Лікар який не тільки допоміг з хворобою, а ще й допоміг психологічно опанувати себе. Дякую Вам велике!

відділення: Сімейний лікар

Вадим 02-12-2018 ще раз Вам моя нйщиріша подяка!!! Я в захваті! оперативно, якісно і привітно) Завдяки таким працівникам, я не втрачаю віри , що в нас і в ас все буде гаразд! ))) Даруйте за каламбур)

відділення: Сімейний лікар

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом