записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Терапія

Консультація сімейного лікаря, огляд, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 250 грн!!! Приймаємо дітей!

 

Лікування ГРВІ

Гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ) – це група захворювань інфекційного характеру, що уражає, найчастіше, дихальну систему організму.  Від цієї хвороби щороку помирає близько 2,6 млн дитячого населення світу за даними ВООЗ.

http://img.youtube.com/vi/eF6Wn2c61_k/hqdefault.jpg

 

Лікування ГРВІ ТернопільШлях передачі – повітряно-крапельний, але не варто забувати і про інші можливі варіанти зараження.  Віруси можуть легко фіксуватись у ротовій порожнині та викликати запальний процес всього лиш після контакту із хворою людиною, тобто мова іде про контактний шлях передачі збудника.

 

Також потрібно пам’ятати, що віруси, які викликають гострі респіраторні вірусні інфекції, дуже стійкі у навколишньому середовищі, тому зараження може відбутись і через певний проміжок часу після потрапляння їх назовні. Для того, щоб інфекційний процес розвинувся в організмі, потрібна певна концентрація вірусу в організмі. Чим вона менша – тим менше шанси захворіти.

Симптоми ГРВІ

Від початку потрапляння вірусу в людський організм до проявів перших симптомів проходить певний проміжок часу. Він необхідний для того, щоб патогенний мікроорганізм міг розмножитись. Цей період називають інкубаційним, і складає він для ГРВІ приблизно до трьох днів. У подальшому розвивається яскрава клінічна картина:

  • сухість та біль у горлі, відчуття першіння, внаслідок ураження слизової оболонки стінки глотки;

  • нежить, закладеність носу, чихання, кашель, спочатку сухий, а через декілька днів – вологий із виділенням мокротиння жовтого кольору;

  • захриплість, зміна голосу через проникнення мікроорганізмів у порожнину гортані та трахеї;

  • сльозотеча, світлобоязнь, почервоніння ока.

Це усе прояви катарального синдрому. Також хвороба проявляється так званим інтоксикаційним синдромом. Підвищується температура тіла до високих цифр, ломота, озноб, іноді приєднання симптомів нудоти та блювання – це усе прояви інтоксикації організму. Виникнення такої клінічної картини зумовлене тим, що віруси, розмножуючись в організмі, виділяють токсичні речовини, які згодом потрапляють у кров’яне русло та розносяться по усьому організму.

Лікування застуди

Перед постановкою діагнозу лікар повинен оглянути вас та зібрати скарги. Більш детального обстеження потребують горло, очі, верхні дихальні шляхи та легені. При прогресуванні клінічної картини вас можуть скерувати на рентгенологічне обстеження грудної клітки. Далі лікар призначає лікування відповідно до симптоматики.

 

Також не потрібно забувати про домашній ліжковий режим, адже згубним для організму є перенесення інфекції «на ногах». Не займайтесь самолікуванням, щоб не погіршити свій стан.

 

Для запису на консультацію до лікаря-терапевта телефонуйте за номером (068) 752 52 52.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки