Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування ГРВІ в Тернополі

Гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ) – це група захворювань інфекційного характеру, що уражає, найчастіше, дихальну систему організму.  Від цієї хвороби щороку помирає близько 2,6 млн дитячого населення світу за даними ВООЗ.

 

Шлях передачі – повітряно-крапельний, але не варто забувати і про інші можливі варіанти зараження.  Віруси можуть легко фіксуватись у ротовій порожнині та викликати запальний процес всього лиш після контакту із хворою людиною, тобто мова іде про контактний шлях передачі збудника.

 

Також потрібно пам’ятати, що віруси, які викликають гострі респіраторні вірусні інфекції, дуже стійкі у навколишньому середовищі, тому зараження може відбутись і через певний проміжок часу після потрапляння їх назовні. Для того, щоб інфекційний процес розвинувся в організмі, потрібна певна концентрація вірусу в організмі. Чим вона менша – тим менше шанси захворіти.

СИМПТОМИ ГРВІ

Від початку потрапляння вірусу в людський організм до проявів перших симптомів проходить певний проміжок часу. Він необхідний для того, щоб патогенний мікроорганізм міг розмножитись. Цей період називають інкубаційним, і складає він для ГРВІ приблизно до трьох днів. У подальшому розвивається яскрава клінічна картина:

  • сухість та біль у горлі, відчуття першіння, внаслідок ураження слизової оболонки стінки глотки;

  • нежить, закладеність носу, чихання, кашель, спочатку сухий, а через декілька днів – вологий із виділенням мокротиння жовтого кольору;

  • захриплість, зміна голосу через проникнення мікроорганізмів у порожнину гортані та трахеї;

  • сльозотеча, світлобоязнь, почервоніння ока.

Це усе прояви катарального синдрому. Також хвороба проявляється так званим інтоксикаційним синдромом. Підвищується температура тіла до високих цифр, ломота, озноб, іноді приєднання симптомів нудоти та блювання – це усе прояви інтоксикації організму. Виникнення такої клінічної картини зумовлене тим, що віруси, розмножуючись в організмі, виділяють токсичні речовини, які згодом потрапляють у кров’яне русло та розносяться по усьому організму.

Лікування застудиЛІКУВАННЯ ЗАСТУДИ

Перед постановкою діагнозу лікар повинен оглянути вас та зібрати скарги. Більш детального обстеження потребують горло, очі, верхні дихальні шляхи та легені. При прогресуванні клінічної картини вас можуть скерувати на рентгенологічне обстеження грудної клітки. Далі лікар призначає лікування відповідно до симптоматики.

 

Також не потрібно забувати про домашній ліжковий режим, адже згубним для організму є перенесення інфекції «на ногах». Не займайтесь самолікуванням, щоб не погіршити свій стан.

 

Для запису на консультацію до лікаря-терапевта телефонуйте за номером (068) 752 52 52.

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

02-12-2018 ще раз Вам моя нйщиріша подяка!!! Я в захваті! оперативно, якісно і привітно) Завдяки таким працівникам, я не втрачаю віри , що в нас і в ас все буде гаразд! ))) Даруйте за каламбур)

відділення: Сімейний лікар

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом