(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Біопсія молочної залози в Тернополі

Біопсія молочної залози в Оксфорд Медікал ТернопільОнкологічне захворювання грудей, таке, як рак молочної залози, займає першу сходинку в онкологічній структурі хвороб у жінок. На щастя, у теперішній час даний діагноз – не є вироком, і рак грудей абсолютно успішно піддається лікуванню за умов, коли злоякісний процес виявляють на ранніх етапах.

Достовірним та особливим методом діагностування при підозрі на онкологічний перебіг процесу є біопсія молочної залози. Оскільки при цьому використовується сучасне лабораторне та діагностичне устаткування, то ефективність цього методу складає більш як 90%. 

Отже. Що ж таке «біопсія»? Це забір маленької частини тканин органу, який досліджується, для подальшого його вивчення. Даний метод дає змогу з максимальною точністю розглянути клітинну будову тканини та сам стан цих клітин.  Результати обстеження мають вирішальну роль в остаточному формуванні діагнозу онкології чи інших пухлин.

Підготовка до біопсії молочної залози

Пункційна біопсія грудей не вимагає ніякої спеціальної підготовки. Маніпуляція гарно переноситься жінками завдячуючи сучасним інструментам та наявності новітнього устаткування. Для проведення пункційної біопсії використовують тоненьку голку, а сама процедура схожа на ін’єкцію в м’яз з попереднім місцевим знечуленням.

Для уникнення можливих ускладнень, які до слова є малоймовірними, потрібно сповістити лікаря про всі медикаменти, які ви приймаєте. 

Безпосередньо у день проведення маніпуляції не рекомендують застосовувати засоби гігієни такі, як лосьйони чи дезодоранти. 

Пункція молочних залоз під УЗД контролем

Можливості сучасності дають змогу проводити біопсію навіть найменших вузлів, які навіть неможливо визначити при пальпації. Таке дослідження проводять в нашому медичному центрі під контролем апарату УЗД з високою роздільною здатністю.

Завдячуючи високоякісному зображенню, лікар має змогу максимально точно вибрати ділянку для пункції, відслідкувати хід голки. Біопсію під контролем УЗД проводять наступним чином:

 • товстоголкова біопсія – в ній використовують більш товсту голку, що може взяти за один раз тільки один зразок;

 • тонкоголкова аспіраційна біопсія – використовується при наявності рідинного компоненту у вузловому утворі чи при дуже маленьких його розмірах.

Спеціалісти нашого медичного центру володіють величезним досвідом у проведенні пункційних біопсій, під час маніпуляції застосовується лише сучасне обладнання, яке дає можливість точно підібрати необхідну для обстеження ділянку.

Переваги біопсії в «Оскфорд Медікал Тернопіль»

Вибираючи МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» ви обираєте найкраще:

 • у нас лише індивідуальний підхід;

 • ми вибираємо вид біопсії залежно від показів, передбачуваного попереднього діагнозу та від психологічної підготовки самого пацієнта;

 • ми дотримуємося високих стандартів якості під час обстеження пацієнтів у відповідності з правилами доказової медицини;

 • у роботі ми застосовуємо діагностичне обладнання лиш кращої якості;

 • ми маємо змогу виявляти хвороби молочної залози ще на етапі, коли будь-які симптоми є відсутніми.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» біопсія молочної залози проводиться під місцевим знечуленням досвідченим лікарем онкохірургом-мамологом під контролем ультразвуку. Це гарантує якісний та точний результат, а також своєчасно розпочате лікування.

Для попереднього запису рекомендуємо скористатись номером телефону (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52. 


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Марина 03-11-2021 Ретельний, відповідальний лікар. Раджу

відділення: Мамологія

Ольга 02-10-2021 Пані Назарко професіонал своєї справи. Все детально і доступно вміє розяснити, надзвичайно розумна, людяна. Мені приходиться спілкуватись з багатьма лікарями, Ліля - найкраща з них. З її допомогою проходжу не легкий і довгий шлях лікування, вона відповідає на всі мої запитання, дає поради. Від щирого серця та з ясним розумом всі мої рекомендації про неї!

відділення: Мамологія

Наталя 25-03-2021 Хочу виразити особливу вдячність лікарці Назарко Лілії Романівні. Особливо приємна і компетентна людина. Її добре ставлення вражає у сучасному перезавантаженому світі. Усім рекомендувала б звертатися до неї, коли є потреба у консультації момолога. Моя мама також приємно вражена після прийому. Дякую!!!!!

відділення: Мамологія

Виктория Коновалова 12-11-2020 Минулого тижня була на прийомі у мамолога Назарко Л. Р. позвонивши в Оксфорд Медікал мене одразу в той же день записали. Лікар дуже вічлива, мене оглянула, запідозрила якесь "новоутворення" і направила на узд , виявили кісту. Я настрашилась, але Лілія Романівна мені все пояснила і заспокоїла, призначила лікування. Взагалі враження від клініки склалося позитивне. Порівнюючи з державною чи навіть з більшістю приватних клінік мені здається тут найкращі ціни які відповідають якості.

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Мамологія

 • Відгук про роботу "Оксфорд Медікал"

  відділення: Мамологія

 • Відгук про МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"

  відділення: Мамологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Мамологія

 • Відгук про роботу "Оксфорд Медікал"

  відділення: Мамологія

 • Відгук про МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"

  відділення: Мамологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом