(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Компресійна терапія в Тернополі

Компресійна терапія ТернопільПід час впливу певних факторів ризику організм стикається з такою проблемою, як варикозна хвороба. Згідно статистичним даним, на сьогодні вона є дуже поширеною, особливо серед осіб працездатного віку. Це все тому, що наш організм щоденно отримує велику дозу навантажень у вигляді сидячої чи стоячої роботи. Внаслідок одноманітного статистичного навантаження на нижні кінцівки в останніх порушується кровотік, відбувається застій у великому колі кровообігу, а в подальшому, непомітно для нас, формується варикоз.

 

Для профілактики, а також лікування варикозної хвороби існує така річ, як компресійні панчохи. Вони побудовані таким чином, що дозволяють позбутись від втоми, набряків, а також болю у нижніх кінцівках. Великим їхнім плюсом є ще й приховування косметичного дефекту варикозних «вузликів».

 

Виготовляються панчохи з такого матеріалу, як натуральні нитки по типу каучуку чи бавовни, а також із застосуванням мікрофібри та лайкри. Ця тканина облягає нижні кінцівки дуже добре завдяки своїй еластичності та щільності. Шкіра у ній може вільно «дихати», отже організм почуває себе доволі комфортно. Варто зазначити, що такий виріб є абсолютно нетоксичним та не викликає алергічних реакцій.

МЕХАНІЗМ ДІЇ КОМПРЕСІЙНОЇ ТЕРАПІЇ

Щоб досягнути лікувального ефекту, в хід ідуть наступні механізми:

 • зменшення застою відбувається внаслідок зовнішнього тривалого стискання нижніх кінцівок;

 • покращення функціонування венозних клапанів здійснюється за рахунок компресійного ефекту панчoх;

 • зменшення набряків досягається через збільшення поглинання міжтканинної рідини внаслідок посиленого тиску на тканини;

 • профілактична та лікувальна мета усунення тромбоутворення здійснюється через стимуляцію компресійним трикотажем фібринолізу – функція згортання крові.

Для компресійної терапії використовують два різновиди зовнішнього впливу, а саме панчохи та бинти. Компресійні панчохи мають ряд переваг перед еластичним бинтуванням нижніх кінцівок. Основним є те, що бинти виглядають неестетично, а ще, ними важко досягнути необхідної компресії, що робить ії незручними у використанні.

КЛАСИФІКАЦІЯ КОМПРЕСІЙНОГО ТРИКОТАЖУ

Існують такі види компресійного трикотажу:

1. Лікувальний – поділяється на 4 класи:

 • І – тиск компресії становить 18,4 – 21,2 мм.рт.ст;
 • ІІ – тиск складає 25,1 – 32,1 мм.рт.ст.;
 • ІІІ – тиск дорівнює 36,4 – 46,5 мм.рт.ст.;
 • ІV – тиск становить більше 50 мм.рт.ст.

2. Профілактичний – тиск складає до 18 мм.рт.ст.

Рекомендують призначення профілактичної компресійної терапії особам, у яких немає клінічних ознак варикозу, але у яких наявні фактори ризику.

 

Інші варіанти підбираються лікарем-флебологом після попереднього консультативного прийому. Спочатку оцінюється стан організму та визначається стадія хвороби, а вже далі проводиться вибір правильної та ефективної компресійної терапії.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ВИБОРУ КОМПРЕСІЙНИХ ПАНЧОХ

Обов`язково перед покупкою панчіх варто проконсультуватись з лікарем. Це є необхідністю тому, що лікувальна дія визначається розподілом тиску компресії на ноги. Вона складає 100% на гомілках та гомілково-ступневих суглобах, 70 % дії припадає на коліно і 40% - на стегно. Не потрібно у цьому випадку займатись самолікуванням! Ось основні поради для того, щоб вибрати найкращий варіант терапії:

 • оскільки розмір панчіх визначається індивідуально, то перед покупкою варто визначити обводи гомілок і стегон. Заміри проводяться зранку, перед тим, як збираєтесь встати з ліжка;

 • відповідно до стадії та очікуваного ефекту підбирається клас компресії на ноги;

 • деякі компресійні панчохи мають у своєму складі силіконові губки, тому попередьте вашого лікаря, якщо у вас є алергія на цю речовину;

 • носити колготи чи панчохи необхідно щоденно.

Існують дуже красиві варіанти компресійних панчіх, тому їх носіння не повинне викликати у вас якихось незручностей чи скованості рухів.

 

Для кращого розуміння проблеми та боротьби з нею, а також для того, щоб отримати професійну консультацію лікаря-флеболога, телефонуйте за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.84, голосів: 37 )

відгуки
Mariana Muzyka 21-10-2021 Доброго дня Всім))Проходили обстеження з мамою☺️ Сказати що задоволені-це нічого не сказати все на вищому рівніДуже гарне відношення, професійно та привітливо ставляться до клієнтів)Одна з нас була записана заодно і я пройшла обстеження підходила 2-3 рази але дівчата дуже гарно мені відповідали на всі мої питання і записали мене до лікаря на прийом без проблем☺️Однозначно Рекомендуємо лікарі дуже професіональні!

відділення: Флебологія

Діана Хоменко 18-11-2020 Залишилася 100% задоволена лікуванням у флеболога!!!А так то загалом - сучасна клініка, доброзичливі працівники, на колл центрі все дуже добре пояснюють і дають відповідь на всі питання, за що окреме дякую.

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікування у флеболога

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікування варикозу в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Флебологія

 • Відгук про флеболога

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікування варикозу в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікаря флеболога

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікування у флеболога

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікування варикозу в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Флебологія

 • Відгук про флеболога

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікування варикозу в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лікаря флеболога

  відділення: Флебологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом