(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Тепер в «Оксфорд Медікал Тернопіль» можна пройти цілодобовий моніторинг АТ

Увага! Оновлення в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» не змусило довго на себе чекати. До вашої уваги тепер в нас ви можете пройти не лише холтерівське моніторування ЕКГ, а ще й добовий моніторинг артеріального тиску!

Добове моніторування АТ - це діагностичний захід, при якому артеріальний тиск вимірюється безперервно протягом доби в процесі вашої щоденної активності. Для контролю використовується спеціальний тонометр. Він досить малий, тому не заважає пацієнтові займатися звичайною повсякденною активністю або спати.

Вдавшись до добового моніторування, лікар може отримати чіткі дані, як змінюється ваше кров'яний тиск протягом дня. Існує кілька причин, чому лікар може призначити цей тест: 

  • контроль змін АТ протягом дня;

  • моніторинг ефективності прийнятих препаратів;

  • виключення «ефекту білого халату».

Сама процедура абсолютно безболісна і не завдає дискомфорту пацієнтові. Періодично (кожні 15-30 хвилин) цифровий тонометр вимірює ваш кров'яний тиск, накачуючи манжету навколо плеча, а потім повільно зменшує тиск. Прилад фіксує і зберігає показники автоматично.

Оскільки тест проводиться, щоб з'ясувати, який ваш нормальний щоденний кров'яний тиск, важливо продовжувати свою щоденну активність в звичному темпі. 

Звертайтесь за номером (0352) 52 52 52 та уточнюйте деталі!


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом