У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» пропонують лікування цієї недуги за допомогою лігування.
Часто буває так, що люди, які страждають від геморою, відкладають відвідування лікаря і лікування, тому що бояться операції. Тим часом ця недуга не завжди вимагає хірургічного втручання. У сучасному арсеналі лікування геморою є так званий метод малоінвазивного втручання як лігування.
Ця методика видалення внутрішнього геморою способом накладення латексних кілець на судинну ніжку гемороїдального вузла, - розповідає лікар-проктолог вищої категорії МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».
Ця маніпуляція показана переважно пацієнтам, що страждають 2-3 стадією геморою. В ході первинного огляду пацієнта при виявленні неускладненого внутрішнього геморою 2-3 ступеня виставляються покази до проведення лікування. Лігування проводиться амбулаторно і навіть в день первинного звернення.
Лікування, як і діагностика, проводиться в зручному для пацієнта положенні на лівому боці. Після попередньої обробки початкового відділу прямої кишки знеболюючими засобами в нього вводиться допоміжний прилад - металевий аноскоп, трохи розширює просвіт прямої кишки і дозволяє візуалізувати внутрішні гемороїдальні вузли, які розташовуються не глибше 3 см від входу через задній отвір. Внутрішніх гемороїдальних вузлів завжди три, тому що вони розвиваються з існуючих у кожної людини з моменту народження трьох внутрішніх гемороїдальних сплетінь. Після візуалізації одного з трьох внутрішніх гемороїдальних вузлів до нього підводиться спеціальний прилад - вакуумний лігатор, за допомогою якого на підставу гемороїдального вузла накладається латексне кільце. Воно припиняє приплив крові до гемороїдального вузла, через кілька днів вузол відмирає і відторгається організмом разом з каловими масами.
Термін відторгнення вузла у кожного пацієнта індивідуальний і може настати з 3 по 10 день після накладення латексного кільця. При великих розмірах вузлів, вони можуть повністю не поміститися в лігатор, тому на вузол за один раз може бути накладено кілька латексних кілець. Після відторгнення гемороїдальних вузлів на їх місці залишаються невеликі ранки, які досить швидко заживають, але процес відторгнення гемороїдальних вузлів і загоєння ранок після їх відторгнення може супроводжуватися помірним дискомфортом і незначним виділенням крові з заднього проходу.
Ми не рекомендуємо за один сеанс накладення кілець більш, ніж на один гемороїдальний вузол, так як це може викликати болі в задньому проході у пацієнта і сприяти ковзанню накладених латексних кілець. Таким чином, лікувальні сеанси в нашому медичному центрі проводяться з перервами в 2 тижні для відторгнення чергового гемороїдального вузла і загоєння ранки. В день процедури після накладення кілець пацієнту краще утриматися від спроб дефекації. А протягом першого тижня після накладення кілець обмежити фізичні, температурні і харчові навантаження.
Лігування - це досить щадний вид втручання, завдяки чому пацієнт на тлі лікування залишається повноцінною людиною, веде активний спосіб життя з невеликими обмеженнями.
В залежності від стадії захворювання, у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» застосовуються такі методи лікування геморою:
лікування медикаментозними препаратами;
радіохвильова хірургія апаратом «Сургітрон»;
найсучасніша методика видалення вузлів усіх стадій HAL – RAR.
Для уточнення деталей та для запису, телефонуйте за номером: (068) 752 52 52!
Опубликовано: 28.12.2020
Обновлено: 28.12.2020
Качали, 5
телефон:
068-752-52-52
(0352)-52-52-52
050-437-52-52
просп. С. Бандери, 41
телефон:
068-752-52-52
(0352)-52-52-52
050-437-52-52
вул. Руська, 17
телефон:
068-752-52-52
(0352)-52-52-52
050-437-52-52
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом