записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

подписаться

Цікаві факти маловідомі багатьом чоловікам

18.05.2017

Традиційним сезоном кохання завжди вважалось літо. В свідомості більшості чоловіків такі характеристики, як мужність та сексуальність – це практично синоніми. Будь які проблеми, що пов’язані з сексуальною функцією можуть різко знизити самооцінку представників сильної статі та в подальшому призвести до психологічних труднощів, про які соромно навіть говорити.

Основними причинами зниження чоловічого лібідо та потенції можуть бути медикаментозні препарати, що застосовуються у лікуванні виразкового захворювання. Зазвичай придбані без рецепту лікаря. Такі ліки викликають гормональний дисбаланс, що приводить до виникнення проблем з ерекцією навіть у юних пацієнтів. Переважно, уся симптоматика зникає після припинення вживання таких препаратів, проте це вважається першим сигналом для звернення до лікаря уролога. Такі ж самі «неприємні» наслідки можуть викликати засоби для зниження тиску.

Чому люди з надлишковою вагою частіше звертаються до сексопатологів?

Такий гормон, як тестостерон програмує чоловічий організм на зменшення кількості жирових тканин. Будь яке збільшення ваги, без наявних на те причин має насторожити чоловіка. Низький рівень тестостерону веде до утворення та відкладення жирової тканини, що дуже нагадує тип формування жіночої фігури. Загроза «великого живота» та зайвих жирових клітин провокує збільшення кількості жіночих гормонів та сповільнює виникнення тестостерону. Чим менше чоловічого гормону тим більші проблеми, адже втрачається впевненість в собі, знижується сексуальний потяг до протилежної статі та життя губить свою яскравість.

Чоловічий «пивний животик» - це не гордість, а причини задуматись! Пиво містить натуральні речовини, що мають назву фітоестрогени. Дія таких складників подібна жіночим статевим гормонам, тому чим більше хмільного напою поступає в чоловічий організм, тим швидше формуються жирові відкладення.

Інфекційні та вірусні хвороби

Більшість інфекційних захворювань не мають різких проявів, тому і чоловіки не завжди звертають на них увагу. Проте, ці мікроорганізми з неабиякою швидкістю розвиваються та завдають шкоди організму. Увагу цій проблемі приділяють лише тоді коли розпочинаються серйозні ускладнення. Щоб уникнути захворювань сечостатевої системи, варто проходити перевірку в спеціаліста уролога регулярно. Кілька хвилин вашого часу дозволить зберегти здоров’я, уникнути сварок, непорозумінь та зміцнити сім’ю.

За останнє десятиліття суттєво покращились методики діагностики інфекційних захворювань. Шляхом виявлення певної ділянки ДНК можна з легкістю знайти збудник. Цей метод скорочено називають ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція), за його впровадження та розробку, вчені біохіміки генетики стали Нобелівськими лауреатами.

Даний вид діагностики широкодоступний та використовується в сучасних медичних центрах. Точність та унікальність ПЛР знижує імовірність помилки до нуля.

Коханню всі роки покірні

Під час опитування, що проводились для визначення якості життя серед чоловіків та жінок різного віку, саме сексуальне здоров’я займає перше місце. З часом такому поняттю як «імпотенція» прийшла заміна «еректильна дисфункція». Це більш конкретний термін, що означає порушення та зміни в статевому житті. На даний час найбільше підвищують ризик виникнення еректильної дисфункції такі причини:

  • підвищення артеріального тиску;
  • дисліпідемія;
  • цукровий діабет;
  • перенесений інфаркт міокарда;
  • шкідливі звички.

З іншого погляду, пацієнти що звертаються зі скаргами на зниження потенції автоматично попадають в групу ризику, щодо судинних та кардіологічних хвороб.

Не відкладайте візит до уролога. Вчасна діагностика та огляд – це запорука вашого чоловічого здоров’я.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки