записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

-19% на збільшення губ та плазмоліфтинг!

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

подписаться

Рефлексотерапія - перевірка тисячоліттями

04.01.2018
image

"З якою б хворобою не прийшла людина, почни лікування зі спини, потім подивися, що залишилося, і зціли його остаточно."    

Слова Гіппократа

 

Рефлексотерапія - це дія на тіло людини через певні активні точки. Даний метод лікування може застосовуватися в лікувальних та профілактичних цілях. Для того, щоб провести цю процедуру використовують спеціальні голки.

 

Батьківщиною голкотерапії прийнято вважати Китай. Назвати точну дату появи науки про методи дії на біологічно активні точки організму важко. Та на тілі мумії крижаної людини (Еці), знайденої в Італії, виявлено близько 15 татуювань. Вік цієї мумії понад 5300 років. Цікавим є те що розташування їх відповідає точкам голковколювання. Така знахідка підтверджує гіпотезу про те, що суспільство на стику мідного і кам'яного століть вже були освічені в акупунктур ній області. Також відомо, що дію на окремі точки практикували й давні народи: єгиптяни, римляни та інки. У Стародавньому Китаї знання про акупунктуру передавалися до III століття до н. е. в усному вигляді, потім усе це стали записувати. Акупунктура розквітла в II столітті н.е. і стала популярною не лише в Китаї, але і в Монголії, Індії, Японії та інших країнах.

Сучасний погляд на східну терапію

Давньосхідна терапія заснована на теорії, що при впливі на певну точку меридиану енергія відновлюється. Вчені, прагнучи на сучасному рівні пояснити ці поняття, стали проводити численні дослідження.

 

Було встановлено, що активні точки розташовані в підшкірно-жировій клітковині. Розмір точки всього декілька квадратних мм. Електронно-мікроскопічне вивчення цих зон показало наявність у них судинних сплетень.

 

Поняття про меридіани можна порівняти з географічною системою координат. Акупунктурні меридіани також є чисто умовними поняттями, але науковці підтвердили, що вони здійснюють функціональний зв'язок між центральною нервовою системою та різними частинами організму.

 

Особливістю точок є те, що вони виявляються у людини з моменту її народження та розташовані ідентично у різних людей. Недавно встановили, що навіть ін'єкції набагато ефективніші, коли при цьому використовуються активні точки.

 

Рефлексотерапія пропонує успішне лікування таких захворювань:

 • захворювання хребта і суглобів, головний біль, запаморочення і порушення сну, залежність від куріння, порушення харчової поведінки (ожиріння);
 • підготовка організму жінки до бажаної вагітності, включаючи підготовку сімейної пари (оздоровлення чоловіки і жінки);
 • артроз, коксартроз (артроз тазостегнового суглоба);
 • ВСД (вегето-судинна дистонія);
 • невралгія, неврит, міжреберна невралгія, міозит; лікування болю в спині, біль в попереку, біль в м'язах, біль у ногах, біль в суглобах, біль у грудях, біль у руці, біль під ребрами;
 • безсоння, головний біль;
 • невралгія трійчастого нерва, неврит лицьового нерва;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту, включаючи хронічний холіцестіт, хронічний панкреатит, дисбактеріоз кишечника, хронічний цистит;
 • стани після інсульту з успішним відновленням функцій;
 • лікування хребта (грижа хребта, міжхребцева грижа, остеохондроз і т.д.) без застосування медикаментів і операцій;
 • больовий синдром при переломах і тріщинах в процесі загоєння;
 • синдром хронічної втоми (синдром "менеджера");
 • позбавлення від зайвої ваги.

Принцип лікувальної дії голковколювання

Під час процедури використовують одноразові тонкі стерильні голки з заокругленим кінцем. Вони не проколюють шкіру, не ушкоджують судини і тканини, а ніби відсувають їх. При досить тривалій процедурі в шкірі виникає невелике роздратування, яке обумовлює такі адаптивні реакції організму:

 • підвищується вироблення природних знеболюючих гормонів (ендорфінів, серотоніну, енкефалінів);
 • в крові збільшується рівень гормонів кори надниркових залоз - глюкокортикоїдів, які мають сильну протиалергічну і протизапальну дію;
 • напружені м'язи спини розслабляються.

 

Голкотерапія при остеохондрозі завдяки усуненню м'язового спазму покращує доставку до хребетних хрящів і суглобів кисню і поживних речовин. Відбувається розширення кровоносних і лімфатичних судин, які починають працювати на повну силу. Зменшуються біль і набряк тканин. Також звільняються і нервові корінці, стиснення яких обумовлює больовий синдром.

 

Голкотерапія здивує вас, тому що діє на емоційному, фізичному та духовному рівнях, а також відновлює енергетичний баланс організму в цілому.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» прийом веде лікар-рефлексотерапевт, який допоможе побороти захворювання за допомогою нетрадиційного методу лікування. Для запису звертайтесь за номером (068) 752 52 52.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки