(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Гемороїдальні вузли: лігування латексними кільцями

"Геморой - підла хвороба: завжди нападає ззаду" (В.Семёнов).

Чи не доводилося вам часом відчувати дискомфорт в ті дні, коли ви не можете спорожнити кишечник дві, три чи навіть чотири доби? Якщо доводилося, то вам сюди.

Геморой - це неприємна хвороба, при якій венозні сплетення прямої кишки розширюються до такої міри, що випинаються в просвіт заднього проходу, утворюючи вузли. Ці вузли - не що інше, як ослаблені ректальні вени з порушеним кровотоком в них.

Зазвичай геморой має свої передумови:

  • часті запори;

  • велика кількість гострої їжі і алкоголю в раціоні;

  • сидяча робота;

  • важкі фізичні навантаження;

  • нестандартний секс.

На перших порах геморой проявляється такими симптомами: важкістю в задньому проході, іноді – сверблячкою, болем під час дефекації. Симптомом настороженості вважається червона кров на папері або в калі, тому лікування геморою необхідно почати якомога раніше.

 

Самі гемороїдальні вузли з'являються на більш пізніх стадіях під час дефекації. Спочатку їх можна прощупати самостійно або навіть вправити. Згодом вузли стають більшими, вправити їх неможливо, вони можуть з'являтися під час кашлю, чхання, напруження передньої черевної стінки.

Якщо вчасно не провести операцію по лігуванню гемороїдальних вузлів, наслідки геморою будуть плачевними:

  • наростає анемія;

  • може статися тромбоз вен прямої кишки.

Також часто утворюються тріщини і розвивається запалення, яке призведе до загального зараження крові.

 

МЕХАНІЗМ ЛІГУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

Операцію по лігуванню гемороїдальних вузлів латексними кільцями винайшов ще Гіппократ. Гемороїдальний вузол має вигляд гриба на ніжці. Спеціальний прилад з латексними кільцями всередині вводиться в пряму кишку. Латексне кільце накладається на ніжку гемороїдального вузла і передавлює її. Таким чином кровопостачання вузла припиняється, він відмирає, і через якийсь час виводиться під час дефекації.

 

Геморой на ранніх стадіях не прибирається за допомогою латексних кілець, так як вузли ще рухливі і занадто малі, тому накласти латексне кільце на ніжку фізично неможливо. Геморой лікується методом лігування латексними кільцями на другий-третій стадії, коли вузли добре виражені. Після проведеної вдало операції, наслідки геморою мінімальні.

 

Як правило, геморой - багатовузлова хвороба. Якщо вузлів два-три, можна накласти латексні кільця за одну процедуру. При виражених больових відчуттях процедуру виконують у кілька підходів з проміжками в два-три тижні. Після процедури пацієнт може відчувати «чужорідне тіло» в задньому проході.

 

 

Щоб легко пройти реабілітаційний період, потрібно дотримуватися кількох правил до і після лігування. За кілька днів до операції пацієнти їдять тільки легку їжу, за день проводять самостійне очищення кишечника. Не бажано, щоб був стілець близько доби після операції; потрібно обмежити фізичні навантаження, заняття спортом, підняття важких предметів, натужування. Оскільки при напрузі передньої черевної стінки латексне кільце може зіскочити і проведене лікування геморою втратить свій сенс.

 

Зазвичай лікування геморою починають з кремів, свічок і антитромботичних препаратів. Але вся справа в тому, що за допомогою пацієнти звертаються запізно через делікатність хвороби. Геморой потрібно лікувати вчасно і радикально, так як серед наслідків геморою можна назвати онкологічні утворення прямої кишки. Все ж геморой проявляє свої симптоми і на ранніх стадіях, що вимагає негайного звернення до фахівця для своєчасного отримання кваліфікованої допомоги.


( Рейтинг: 5.00, голосів: 34 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом