(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Трансплантація волосся у чоловіків і жінок в Тернополі

Пересадка волосся в ТернополіТрансплантація волосся дозволяє чоловікам і жінкам позбутись облисіння і відновити натуральний ріст і густоту волосся.

Для пересадки волосся у нашому медичному центрі використовується FUE метод, який є одним з найефективніших і передових хірургічних методів відновлення волосся. Дана процедура є малоінвазивною, тобто характеризується малою травматичністю, високою ефективністю і швидкою реабілітацією.

Всесвітня популярність FUE пояснюється її результатами і відносно коротким процесом загоєння.

ПОКАЗИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ВОЛОССЯ

Найчастіше дану процедуру проводять у естетичних цілях, показами до процедури є:

  • алопеція (випадіння волосся у чоловіків і жінок);
  • рубці і шрами у зоні росту волосся;
  • для збільшення густоти брів, вій або бороди.

Трансплантація волосся - це найкраще рішення для пацієнтів, що страждають випаданням волосся. З технікою FUE, яка є одним з найбільш ефективних методів пересадки волосся, пацієнти отримують волосся, що виглядає повністю натурально і природно.

Найбільш вражаючою особливістю методу FUE є те, що вона не залишає жодних слідів і показує швидке відновлення. Перед проведенням процедури слід проконсультуватися з лікарем.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Перед пересадкою потрібно пройти обстеження спеціаліста і здати ряд аналізів.

При відсутності протипоказань, призначається день проведення процедури. Лікар інформує пацієнта про нескладну підготовку, таку як: відмова від спиртних напоїв за 2 доби до трансплантації волосся і лікарських препаратів, які впливають на згортання крові.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ВОЛОССЯ

В ході процедури хірург витягує окремі фолікулярні одиниці (графти) з донорської області пацієнта, де волосся є найбільш густе і поміщає їх в зону облисіння. Пересадка проводиться за одну процедуру, не вимагає розрізів і швів, дозволяє вже через кілька днів мити голову і жити звичайним життям.

Протягом першого місяця пересаджене волосся приживляється, через два починає активно рости, а остаточний результат відмічається через рік.

Відторгнення імплантованих графтів виключено, тому що в роботі використовується ваш власний біоматеріал. Зачіска виглядає максимально природно!

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

  • досвідчені спеціалісти – у нашому медичному центрі пересадку волосся проводять висококваліфіковані лікарі-трансплантологи, за спиною яких вже сотні проведених успішних операцій;
  • гарантія якості - з нами ви можете бути впевнені - пересаджене волосся залишиться з Вами на все життя;
  • інноваційна методика - ми використовуємо безопераційний метод пересадки, який не залишає рубців і швів;
  • відмінний результат - максимальна густота, надгуста посадка і природний напрям зростання волосся.

У нашому медичному центрі проводиться трансплантація волосся у жінок і чоловіків, з турботою про пацієнтів у своїй практиці ми використовуємо тільки сертифіковані і безпечні методи пересадки волосся.

Записатись на консультацію до лікаря-трихолога, трансплантолога волосся Ви можете за номерами телефонів (068) 752 52 52, (0352) 52 52 52 чи (050) 437 52 52 (Viber).

( Рейтинг: 3.52, голосів: 82 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом