записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR

Лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR

З гемороєм стикаються багато людей. Таке захворювання дуже неприємне  і болюче. Довгий час вважалося, що позбутись його цілком і повністю не можливо. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» лікують геморой за один візит.

Методика доплерівської дезартеризації HAL - RAR у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Є кілька методик лікування геморою, що дозволяє позбутись такої недуги назавжди. Лікування за допомогою австрійської доплерівської дезартеризації   HAL – RAR, одна з них. Лікарі – проктологи «Оксфорд Медікал» проводять таку процедуру близько години. Вона поділяється умовно на три періоди:

  • встановлення пульсації гемороїдального вузла;
  • перев’язка артерії;
  • мукопексія.

Під час першого періоду, у пряму кишку пацієнта вводиться аноскоп. Він має таку собі, вбудовану підсвітку і ультразвуковий датчик. За допомогою цього пристрою встановлюють пульсацію гемороїдальної артерії, після цього отримані результати коливання перетворюють на звук. Цей етап виконують для того,  щоб з точною впевненістю визначити де розташовується артерія, що постачає кров до гемороїдального вузла.

http://img.youtube.com/vi/M1WAb-TQIlw/hqdefault.jpg

Другий період методики доплерівської дезартеризації   HAL – RAR, полягає у перев’язці артерії. Обов’язково потрібно перекрити подачу крові до гемороїдальних вузлів. Останній етап – мукопексія. Мукопексія – це підтяжка внутрішнього гемороїдального вузла. Лікар – проктолог прошиває тканину суцільно від вершини до основи, і під час цього процесу проводить підтягнення.

Вже після завершення такої процедури, упродовж терміну до двох тижнів, вузол стає набагато менший, а згодом остаточно всихається. У підсумку  він частково втягується в середину. В деяких випадках, в залежності від розміру,  залишається «анальна бахромка», що не являє собою ніякої патології, і просто є косметичним дефектом. За бажанням пацієнта, вона відсікається радіохвильовим апаратом «Сургітрон».

Переваги проведення HAL-RAR в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Медичний Центр «Оксфорд Медікал», дає можливість повністю вилікувати геморой за один візит з гарантією і позитивним результатом. Усе обладнання є найсучаснішим в Тернополі і дає 90 відсотків позитивних результатів  повного одужання, без рецидивів. Дана методика не тільки усуває дискомфорт та фізичні болі проктологічного захворювання, а і блокує первинні причини хвороби – запалення гемороїдальних судин. Коротка тривалість процедури, є неабиякою перевагою методу.

 

Операція не залишає рубців, розрізів, а також відсутня будь яка кровотеча, тому пацієнт має можливість вести  звичний для себе спосіб життя вже через кілька днів, адже післяопераційний період є зовсім не тривалий. Лікарі - проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал», єдині у Тернополі, що володіють даною методикою лікування геморою, доплерівською дезартеризацію HAL-RAR.

Ми гарантуємо очікуваний результат від методики, за умови дотримання пацієнтом усіх інструкцій назначених лікарем - проктологом. Ваш комфорт  – це наша турбота! Позбавтеся від геморою за один візит просто зараз!

Наші телефони для запису на прийом (0352) 52 52 52, або  (068) 752 52 52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки