(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Увага! Лікар знає краще за інтернет! Онлайн-консультації спеціалістів - чудова альтернатива в період карантину!

Кінезіотейпування в Тернополі

Кінезіотейпування - сучасний, дуже ефективний метод, який використовується в багатьох методиках реабілітації: фізіотерапії, медичному масажі, ЛФК. Він допомагає лікувати травми, запалення і м'язові розтягування, відновлює крово- і лімфотік в уражених органах,. Це метод фіксування м'язів та суглобів спеціальними стрічками.

Суть кінезіотейпування

Здатність за допомогою тейпування знижувати навантаження на м'язи і сполучнотканинні елементи опорно-рухової системи пов'язана з тим, що стрічки фіксують шкіру. Шкіра за допомогою фасцій пов'язана з підлеглими м'язами. Таким чином, зафіксувавши шкіру, ми опосередковано фіксуємо і м'яз.

Зафіксована шкіра злегка піднімає фасцію, полегшуючи кровотік і лімфовідтік. За рахунок скорочення і розтягування тканини тейпа, поперемінного натягу і ослаблення натягу шкіри при русі, створюється ефект мікромасажу, який активує обмін речовин в інтенсивно працюючих м'язах.

Ефект мікромасажу тим ефективніший, чим активніше людина рухається. Фіксація суглобів тейпом дозволяє мінімізувати рухи в ураженому суглобі таким чином, щоб створити оптимальні умови для одужання без повного знерухомлення.

Покази для кінезіотейпування

Кінезіотейпінг ефективний в лікуванні:

 • остеохондрозу, артрозу, сколіозу;

 • бурситу, тендиніту, фасціїту;

 • посттравматичних больових синдромів суглобів як нижніх, так і верхніх кінцівок;

 • забоїв;

 • розтягнень зв'язок суглобів;

 • м'язово-фасціальних больових синдромів тулуба, нижніх та верхніх кінцівок.

Негативних ефектів немає. Лікування кінезіотейпуванням являється зручним і ефективним. Вам не доведеться відволікатися на прийом таблеток або розтирання мазей, пластир працює весь час. 

В процесі накладення кінезіотейпу на пошкоджений м'яз або суглоб, використовується різний натяг стрічки, завдяки чому поліпшується кровообіг і моделюється м'язово-фасціальний сегмент.

Ефекти кінезіотейпування

Кінезіотейпування використовується для:

 • зниження болю;

 • зниження набряків і запалення;

 • прискореного відновлення ударів і синців;

 • запобігання та зняття м'язових спазмів і судом;

 • прискорення відновлення м'язів;

 • підтримування суглобів та м'язів, не втягуючи діапазон рухомості;

 • підвищення міцності та тонусу слабких або погано тренованих м'язів.

Крім того, за рахунок поліпшення кровообігу тейп допомагає знімати набряки - стягувати лімфу до лімфатичних вузлів і виводити зайву рідину з організму. Наприклад, це може допомогти після незвичного навантаження тоді, коли людині дискомфортно через набряки.

Чітких кордонів за віком для використання кольорових еластичних стрічок в медицині немає. Тейпи не рекомендують наклеювати дітям молодше трьох місяців. 

Що стосується дорослих, то, крім загальних протипоказань - відкритих ран, пошкоджень шкірних покривів, деяких хронічних захворювань (наприклад, діабет), дерматитів, новоутворень і онкології - обмежень немає. Однак пам'ятайте, що клеїти тейпи без професійної консультації лікарів не варто.

Через уявну простоту метод кінезіотейпування сьогодні використовується повсюдно. Далеко не всіх можна звинуватити в непрофесіоналізмі, але очевидно, що людина зі спеціальною освітою, знаннями в області анатомії, міології і патофізіології зможе допомогти вам найкращим чином.

Звертайтеся за номером (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулянда Андрій Олегович Лікар ортопед-травматолог

інформація про лікаря

2009 – 2015рр. - навчання в ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я», спеціальність «Лікувальна справа».

2015 – 2017рр. - інтернатура на базі Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я. Горбачевського та ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні, здобув кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедія і травматологія»

2017р. - участь у міжрегіональній науково-практичній конференції  «Нове в ортопедії та травматології» у м. Рівне.

2018р. - курси тематичного вдосконалення «Особливості ранньої діагностики та лікування вродженої ортопедичної патології»  на базі ННІПО Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я. Горбачевського.

З 2017 р. лікар ортопед-травматолог в КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2».

2017 - 2018 р. лікар у ФК «Нива-Тернопіль».

З 2019 р. – лікар ортопед-травматолог у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

2019 р. – участь у ХVІІІ з’їзді ортопедів-травматологів України, м. Івано-Франківськ.

2019 р. – участь в конференції з міжнародною участю «Нововведення в лікуванні невропатичного болю», м. Київ.

2020 р. – участь в тренінгу «Вертеброгенний біль у спині. Блокади при болях у спині та суглобах. Практичні навички техніки блокад при болях у спині та суглобах».

2020 р. – курси тематичного вдосконалення «Актуальні питання фізіотерапії, медичної реабілітації та ЛФК в ортопедії та травматології»


показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом