записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
 

 

ELOS видалення пігментних плям

Шкірний покрив кожної людини набуває свого кольору за допомогою наявності пігменту. В ідеалі він має рівномірно розподілятись по всій поверхні шкіри. Проте є люди, що мають вроджену схильність до пігментації, через його неправильний розподіл.

Причини розвитку та типи пігментації

Видалення пігментаціїСпеціалісти косметологи відзначають, що пігментація може бути вродженою або ж набутою. Набута пігментація на шкірі людини спричинена в результаті тривалого перебування на сонячних променях, неправильного режиму харчування, вживання певних медикаментозних препаратів, або ж захворювання. З особливою інтенсивністю на пігментацію шкірних покривів страждають люди, що надмірно захоплюються солярієм, так як при таких процедурах засмага може лягти окремими плямами .

Лікарі – косметологи розрізняють кілька типів пігментних плям. Серед них :

  • родимки, або родинні плями;
  • хлоазми;
  • веснянки;
  • пост травматична пігментація;
  • мелазми.

Родимки та родинні плями являються найпоширенішими типами пігментних плям. Вони зявляються при народженні або ж протягом життя, переважно родинні плями невеликих розмірів. Якщо їхня кількість є надзвичайно великою, рекомендується показатись лікарю. Хлоазми проявляються з чіткими коричневими контурами, вони можуть проявити себе після довготривалого перебування на сонячних проміннях. Веснянки характерні для рудоволосих та світлошкірих людей. Хоча вони не несуть у собі ніякої небезпеки, та активно проявляються коли світить сонце, тому представниці прекрасної статі намагаються від них позбутись.

З проблемою пігментних плям, стикаються з особливою частотою і вагітні жінки. Мелазми – це доброякісні гіперпігментації шкіри, іншими словами її називають «маска вагітної». Переважно такі пігментні плями на шкірі проходять після пологів, та не у всіх випадках. При цьому варто, обов’язково відвідати лікаря – косметолога.

У деяких випадках на шкірних покривах тіла можуть виникнути пост травматична пігментація. Такі прояви на шкірі можливо провокувались ушкодженнями верхнього шару епітелію, внаслідок незахищених механічних чисток або пілінгів, що понесли за собою, накопичення пігменту у певних ділянках.

ELOS видалення пігментних плям в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Лікарі – косметологи медичного центру у боротьбі із видалення пігментних плям такою технологією, використовують два методи. Ділянки шкіри на якій є наявні пігментні плями обробляють інфрачервоним світлом, що нагріває їх. Після цього процесу на пігментні клітини направляють біполярний радіохвильовий струм, що остаточно видаляє проблемну ділянку.

Видалення пігментації за допомогою технології  ELOS - це  процедура,  що являється абсолютно безболісною та може допомогти назавжди позбутись небажаних слідів на шкірі. Окрім цього, можна не тільки позбутись плям, але і попередити нові утворення.  Основні переваги видалення пігментації за допомогою послуги ELOS:

  • абсолютна безболісність;
  • безпечність процедури;
  • рівний тон шкірного покриву;
  • забезпечення позитивного результату.

Для того, щоб записатись на безкоштовну консультацію лікаря – косметолога, звертайтеся за телефоном (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки