записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

подписаться

ВПЛ - вірус папіломи людини

07.04.2016
image

Що таке вірус папіломи людини? Як він проявляється?

Здебільшого потрапляння в організм ВПЛ відбувається під час статевого контакту. У деяких випадках, при нормальній роботі імунної системи, інфікування не виявляється, і вірус просто виводиться з організму. Але в більшості своїй ВПЛ залишається в організмі на тривалий термін, викликаючи серйозні ускладнення. Одним з перших, неприємних проявів є поширення по тілу папілом або бородавок. Причому, якщо чоловіки в більшості випадків є тільки переносником ВПЛ, то у жінки цей вірус стає причиною передракових змін, і в запущених стадіях, раку шийки матки.

Які фактори ризику зараження ВПЛ?

Найчастіше, вірус вражає тих, хто починає сексуальне життя рано і постійно змінює сексуальних партнерів. Також, ВПЛ прогресує, після будь-якого послаблення імунітету, під час вагітності і т.д. До всього іншого, ВПЛ сприяє ерозія шийки матки та венеричні захворювання.

Як визначити присутність ВПЛ?

Для якісної діагностики застосовується ВПЛ-тест. Незважаючи на те, що стовідсоткового лікування від цього захворювання не існує, такий аналіз дозволяє з'ясувати, якого типу вірус присутній в організмі, і чи існує ризик розвитку раку шийки матки.

Як можливо запобігти розвитку РАКУ ШИЙКИ МАТКИ?

На превеликий жаль, тільки сил імунітету організму в боротьбі з вірусом папіломи людини недостатньо, оскільки в силу своїх особливостей, ВПЛ не розпізнає імунною системою, а відповідно організмом не виробляються антитіла для боротьби з ним. Тут може допомогти тільки вакцинація.

В якому віці краще проводити вакцинацію?

Провідні фахівці розвинених країн світу рекомендують проводити масову вакцинацію проти раку шийки матки і ВПЛ серед дівчаток вже з 11-12 річного віку, до початку статевого життя і виникнення контакту з вірусом. Сексуально активна жінка більш зрілого віку можуть порушити онкогенних штамів ВПЛ протягом усього життя, тому вакцинація в старшій віковій групі також доцільна.

Наскільки надійний даний метод захисту?

В даний час термін захисту від раку шийки матки становить понад 7 років. Однак, як показує практика, тривалість захисту може бути значно більшою - до 20 років. Цей метод захисту абсолютно безпечний і практично не має протипоказань.

У чому переваги вакцинації?

Захищає від інфікування атипових цервікальних клітин, зумовлених типами вірусу папіломи людини, що входять в вакцину, у жінок, які не мали раніше контакту з цим типом вірусу.

Розвиває імунну пам'ять, сприяє виробленню захисних антитіл до ймовірного попадання вірусу в організм.

Зменшує ризик необхідності в лікуванні аномальних цервікальних процесів і розвитку раку шийки матки при наявності ВПЛ.

Чи потрібна спеціальна підготовка до процедури вакцинації?

Перед проведенням вакцинації необхідно здати один єдиний аналіз - цитологічне дослідження. Це мазок, який обов'язково здається при плановому відвідуванні гінеколога. Якщо в результаті аналізу не виявлено серйозних змін, вакцинація показана. У разі, якщо є сумніви - рекомендуються додаткові обстеження, такі як кольпоскопія та лабораторні дослідження.

Провести вакцинацію від ВПЛ можна у відділенні відділенні гінекології «Оксфорд Медікал Тернопіль».

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки