Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
МЦ Оксфорд Медікал Тернопіль
(0352) 52 52 52
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Відіслати

Лікування варикозу методом склерозування вен

Склерозування ретикулярних вен нижніх кінцівок – це нова процедура лікування різноманітних видів варикозної хвороби. До такої процедури звертаються переважно жінки, адже проблеми з судинами ніг у жінок виникають частіше, аніж в чоловіків, і викликають хвилювання щодо зовнішнього вигляду ніг – ретикулярні вени, які розширюються ногах, стають неестетичними.

Опис процедури склерозування ретикулярних вен

Операція з склерозування ретикулярних вен є абсолютно безболісною, а відтак не потребує використання анестезії. Процедура може проводитися або одноразово, або потребувати ще кількох заходів. Це залежить від кількості вен, які потрібно вилікувати, тому що таке оперативне втручання потребує поділу на сегменти.

Основними перевагами склерозування ретикулярних вен нижніх кінцівок є:

 • покращення зовнішнього вигляду ніг;
 • ефективне першого етапу варикозної хвороби;
 • зникнення «судинної сіточки»;
 • безболісність.

Склерозування вен в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Лікарі-хірурги МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводять детальний огляд пацієнта, визначають вени, які потрібно лікувати за допомогою новітньої ультразвукової діагностичної системи Philips ClearVue 350, що допомагає визначити стан вен максимально точно і швидко.

Володіючи такими даними, лікар може призначити операцію склерозування ретикулярних вен нижніх кінцівок. Процедура відбувається таким чином, що в судину, яку потрібно видалити вводиться спеціальний препарат, що сприяє нормалізації стану розширеної вени і симптоми варикозу зникають.

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал» радять якомога раніше проводити склерозування ретикулярних вен нижніх кінцівок, адже поява таких вен є першою ознакою варикозного розширення вен, яке, як і будь-яку іншу хворобу, не варто затягувати, а треба лікувати на початкових стадіях, щоб уникнути виникнення рецидивів захворювання.

Отже, якщо ви виявили в себе невелику «судинну зірочку» на ногах, не зволікайте, записуйтеся на прийом до лікаря-хірурга МЦ «Оксфорд Медікал».

Звертайтеся до хірургів за телефонами: (068) 752-52-52, (0352) 52-52-52.

Рейтинг страницы:
9.89 из 10 , на основании 30 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время