Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
МЦ Оксфорд Медікал Тернопіль
(0352) 52 52 52
  • Передзвоніть мені
    Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
    Відіслати
  • Записатись на прийом
    Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
    Відіслати
 

Публікації

28 .06. 2016

Швидкий темп життя вимагає від сучасної жінки оперативно реагувати на всі вимоги в сім’ї та на роботі навіть в період, коли її жіноча сутність вимагає чи не найбільше уваги – під час критичних днів.

Детальніше
28 .06. 2016

Молочниця, або вульвовагінальний кандидоз, що викликається грибком виду Candida, інфекція, яка зустрічається, хоча б раз у житті майже у всіх представниць жіночої статі.

Детальніше
28 .06. 2016

Зайве волосся на тілі завдає проблем, в першу чергу, жінкам, які прагнуть завжди виглядати, привабливо та впевнено в собі.

Детальніше
27 .06. 2016

Ангіна, або як її ще називають тонзиліт, є запаленням мигдаликів, слизової оболонки горла, глоткового кільця інфекціями типу стафілокок, стрептокок та пневмокок.

Детальніше
27 .06. 2016

Геморой є неприємним і болісним захворюванням сам по собі, а в період після пологів він в комплексі з іншими симптомами завдає жінці багато проблем.

Детальніше
27 .06. 2016

У сучасному світі питання народження дитини є одним із таких, до якого батьки, а особливо жінка, намагаються підійти з особливою серйозністю. Вагітність планують, до неї готуються, намагаються вирахувати, хто має народитися і коли було б якнайкраще піти в декрет.

Детальніше
17 .06. 2016

Себорея - хронічне шкірне захворювання, що вражає ділянки тіла, покриті сальними залозами. Під час перебігу хвороби вони виробляють багато сальних секретів із видозміненим складом від великої кількості вільних жирних кислот.

Детальніше
07 .04. 2016

Одним з перших, неприємних проявів є поширення по тілу папілом або бородавок. Причому, якщо чоловіки в більшості випадків є тільки переносником ВПЛ, то у жінки цей вірус стає причиною передракових змін, і в запущених стадіях, раку шийки матки.

Детальніше
07 .04. 2016

Що сучасна жінка повинна знати про ефективну контрацепцію? Напевно, якісь з методів вже були вами випробувано, про якісь ви чули, а ще якісь, з легкої руки рекомендували ваші подруги. Подібна обізнаність, безумовно, похвальна, але насправді, підбір контрацептивів – питання суто індивідуальне і вимагає серйозного медичного контролю.

Детальніше
07 .04. 2016

Все нові і нові умови диктує нам сучасний світ. Постійна перевтома, безробіття, сімейні негаразди, соматична ослабленість є реаліями сьогодення. Не дивно, що так важко вберегти рівновагу, спокій і впевненість у своїх силах.

Детальніше
07 .03. 2016

Напевно, немає серед нас людини, яка хоча б раз у житті не відмічала у себе подібного симптому. Чому і як виникають болі у спині та нозі, як їх діагностувати та чим лікувати? Одразу ж потрібно сказати, що причин виникнення цих болей є безліч.

Детальніше

Рейтинг страницы:
9.2 из 10 , на основании 70 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время